🔥 Zostań SPONSOREM KANAŁU: https://bit.ly/WspieramRoja
★ Zostaw ŁAPKĘ W GÓRĘ, SUBA i dzwoneczek 🔔 żeby być na bieżąco!
► SUBSKRYBUJ KANAŁ: https://www.youtube.com/user/ROJOV13?sub_confirmation=1
🔥 Sklep z ODZIEŻĄ: https://www.rojov13.pl
► SUBSKRYBUJ KANAŁ: https://bit.ly/2jootyb
► ZALAJKUJ FANPAGE: https://www.facebook.com/ROJOV13
► ODWIEDŹ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/rojsonofficial
► SPRAWDŹ TWITTERA: https://twitter.com/ROJOV13
► ZAPISZ SIĘ DO GRUPY: https://www.facebook.com/groups/TarczownicyRoja
Discord dla Wspierających Sponsorów: https://discord.gg/gQV77r9rHT
#Rojo #Amazon #LostArk
source
39:01
39:01
Jak tam Broken Ranks Rojson? 😛
Wspaniale
Fajne te kolejki po 15/20k graczy odpalę sobie rano przed wyjściem do pracy to może jak wrócę uda się zagrać
Kolejki są wiadomo jak 2mln ludzi sie zleci jak nie więcej to musi coś rypnąć ,teraz będzie nogwy region to napewno to się rozluźni. Co do samej gry nawet grind samego eq nie jest nozące ,tyle wysp tyle kontentu a to nie wszystko. Dopiero będą dodawać kontent
Jestem juz w tym miejscu co ty Rojson. Ale ta gra to płaska jest od a do z… Gram bo gram. Nie m to co farma mobkow jak kiedyś w Lineage 2 czy knight online…
gatling jest atakiem typu back, staraj się bosów nim od pleców atakować
ja polecam 10lvl miotacza płomieni – siecze to niemiłosiernie na tym etapie gry
Marsylia…..Milik….
Jeśli to ma jeszcze znaczenie, to ta złota, latająca deska a.k.a. "fajny pojazd" można dostać za oglądanie streama na Twitchu przez 4h (czyli odpaleniu i pójściu spać 😛 ). Konkretnie nazywa się "LoLA Neugier Gold Mount" i, póki co, jeszcze jest do wydropienia
ciekawe kto się skapnął że to jest nic innego jak next-genowy Cabal,widziałem już nawet kolesia na desce 🤣😁
ja także ponieważ to ma być odskocznia od życia codziennego
Nie sprzedawaj przedmiotów, tylko je rozbijaj (przycisk młotka na dole okna ekwipunku). A pojazd jest do zgarnięcia za darmo za oglądanie przez 4h twitcha z losta arka
Historia lubi się powtarzać, moim zdaniem z tej gry zostanie tyle co z New World 🙂
No Rojson jak przebijesz Reziego, to szacun.
Lux ten lost ark👌🏻
OJ POPIŁO SIĘ ROJSON, OJ POPIŁO SIĘ
Lost Ark potrzebuje Polskiego jezyka 😀
Ktos sie orietuje czy jest jaka roznica robienia tych dangeonow na Hard solo vs party?. bo ja narazie wszytkie hardy solo robilem i jakos zero problemu bylo a juz mam etap plywania po morzu.
Rojciu! Kucław ujął mnie najbardizej XD pozdrowienia z serwera Neria
no raczej hack&slashem, to to nie jest
@Rojo, jak byś chciał to mamy gildię 25+ (wiekiem), gdzie większość z nas ma 30 – 40 na karku. Jak byś chciał sobie pograć na pełnym luzie i mieć zawsze ludzi do party, pomocy lub odpowiadania na pytania bo tu jest dużo do ogarnięcia – zapraszamy 🙂 Tylko nazwę w razie czego na pw podam bo zacząłby się spam, którego nie chcemy 🙂
Bardzo slaba gra, nie polecam, extremalny grind na end game no i bez placenia sporego hajsu nigdy nie wymaksujecie postaci i itemow. Walka fajniej wyglada na filmikach niz samemu jak sie walczy, tlucze sie tysiace mobkow i prawie przy tym hp nie traci, nuda. Hype przeminie niedlugo i wieksosc osob przestanie grać.
Na których serwerach Rojciu masz te gildie? Sirius I jakiś jeszcze którego nazwy jakoś nie mogę wychaczyc 😀
Na których serwerach Rojciu masz te gildie? Sirius I jakiś jeszcze którego nazwy jakoś nie mogę wychaczyc 😀
jaki fart, akurat zacząłem grac dzisiaj i też wybrałem serwer Sirius.
Pierwszy raz w zyciu (45 lat na karku 😛 pisze drugi komentarz pod jednym filmem. Wiec poki pamietam, mape spod taba mozesz przeuswac przytrzymujac na niej srodkowy przycisk myszy. Drugie, cholernie mnie zaintrresowales tym scoutrrem, bo to taki 100% bron palna – karabinymaszynowe i drony, mniam. Uwielbiam bron palna, szczegolnie ta obecna, w tego typu grach. Jak ja swego czasu zagrywalem sie w Space Siege albo Alpha Protocol. Lubie fantasy, ale miecze, luki itp. to sa prawie w kazdej grze a bron palna, no niestety. A szkoda. Co do gildii Tarczownicy, to na chwile obecna troche ludzi przybylo 🙂
Mega fajna,kiedy będzie giga ,super extra delux?A nie lepiej,że fajna ?.Przynajmniej po polsku.
Fajna gra tylko czekam 4 godziny na zalogowanie.