🔥 Zostań SPONSOREM KANAŁU: https://www.youtube.com/channel/UCepTegSUq_PSKSPn1Eq7D9g/join
► NASZE PODCASTY: https://www.youtube.com/playlist?list=PL41H-hNGXVwWQS7zS47ZEwmvjSFAvm0Ya
★ Rock: https://www.youtube.com/user/RockAlone2k
► SUBSKRYBUJ KANAŁ: https://www.youtube.com/user/ROJOV13?sub_confirmation=1
► ZALAJKUJ FANPAGE: https://www.facebook.com/ROJOV13
► ODWIEDŹ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/rojsonofficial
► SPRAWDŹ TWITTERA: https://twitter.com/ROJOV13
► ZAPISZ SIĘ DO GRUPY: https://www.facebook.com/groups/TarczownicyRoja
► Gry Looter Shooter, o których była mowa:
0:00 Przywitanie
07:08 Shatterline
11:21 SYNCED
15:47 The First Descendant
18:49 Exoprimal
23:52 ARC Raiders
27:16 Project LLL
#LooterShooter #RockRojo #Podcast
source
Idealnie do kawy , Pozdrawiam
Brakuje mi strasznie izaka Leszka i rojsona😢
Kabel u Rocka zagrożony?? To ciekawe hehe….dobry materiał…tzn dopiero zaczynam oglądać hehe
😊
Anthem jest fajną gierką. Problem w tym, że producent obrał za cel wysiorbać jak najwęcej mamony.
Super oglądam z moim psem Adolf
Co WAS dzisiaj zainteresowało najbardziej? ★ NASZE PODCASTY: http://bit.ly/PodcastRR
kolejne fajne gry w które będę chciał zagrać ale nie będę miał takiej możliwości
The First Descendant nie ma nigdzie podanej daty premiery więc nie wiem skąd Rojo wziął Sierpien 2023 . Grałem na beta testach i gra jest świetna i obserwuje jej rozwój i sam czekam na datę premiery i zaskoczyły mnie słowa Roja więc sprawdziłem wszystkie oficjalne źródła i nie ma kompletnie podanej żadnej daty premiery .
w shatterline można grać w wersji early access
Siemanko fajny film pozdrawiam 😎
Destiny2 4 LIFE
Przyjemnie się oglądało, znakomity materiał. Przyznam Rojo że najlepiej odbieram Cię w takiej stonowanej, acz rzetelnej formie, bez płytkich i tanich wygłupów. pozdr
Mimo iż nie jestem specjalnym fanem looter-shooterów (no może poza Warframe) to materiał wyśmienity a ostatnia pozycja dość mnie zaciekawiła, pozdro💪
Remnant 2
Dlaczego mam wrażenie że to wersja skrócona? Tylko pół godziny 😂
Outriders super, dodatek też szkoda że tak mało 😊
GJ❤
Ja się dużo nagrałem w Borderlands 1 i 2. Sam i z kumplem. Świetnie się bawiliśmy. Minęło trochę lat i wbiliśmy na Borderlands 3… Nudy. Wszystko lepiej zostało zrobione ale to ciągle to samo. Po prostu coś się wypaliło w nas. Żarty już tak nie bawiły, loot już tak nie jarał, strzelanie było ok.
Exoprimal czy jak to się tam pisze wygląda ciekawie. Wydaje mi się że Capcom chcę mieć swojego EARTH DEFENSE FORCE. To jest kopiuj wklej ten sam typ gry i polecam ci te gry Rojo. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Jeśli miałbym wybrać jakąś grę z tej listy to ta LLL wygląda ciekawie. Trzeba poczekać. A ogólnie to Remnant 2.
Gdyby nie wy, to w ogóle bym nie usłyszał o tych grach. Poza Project LLL i Arc Riders, bo o AR gadał mestre. Ja to boje się najwięcej o Project LLL bo Azjaci lubią trochę za dużo grindu.
Niezły Looter Shoter to jest ostatnio na promocje w Lidlu 😅
Świetny materiał! LLL wygląda wyśmienicie, również SYNCED wygląda jak ciekawa pozycja.
ARC Raiders bardziej by mnie zainteresowało, ale bardziej niż The Division przypomina mi battlefronta, który jak przyjemną grą by nie był, mi samym gameplay'em nie imponuje.
Nie mniej – dużo fajnych rzeczy 🙂
Nie mój typ gier, jedynie ostatnia propozycja wydaje się ciekawa. Aczkolwiek jak usłyszałem, że robią to ludzie od koreańskiego MMO – to już studzę entuzjazm.
Wszystkie tytuły zapowiadają się ciekawie 👍😊
kiedy film z izzakiem
Czekamy na LaLaLaaaaaa xD
Jak dla mnie od czasów division 1 nie było nic konkretnego tamten nowy jork w zimie i wszechobecna pandemia trupy w workach na ulicach i w podziemiach wszystko to robiło taki klimat że głowa mała nawet division 2 nie ma podjazdu do 1 mimo iż nie była zła grą.
Moje ulubiene rock and rojo to seria z bf3 to był majstersztyk jak dla mnie
Wie ktoś o jakim serialu wspomniał rojo? Coś o dinozaurach.