LOST ARK Online – Kolejny HIT 2022?



🔥 Zostań SPONSOREM KANAŁU: https://bit.ly/WspieramRoja
★ Zostaw ŁAPKĘ W GÓRĘ, SUBA i dzwoneczek 🔔 żeby być na bieżąco!
► SUBSKRYBUJ KANAŁ: https://www.youtube.com/user/ROJOV13?sub_confirmation=1

🔥 Sklep z ODZIEŻĄ: https://www.rojov13.pl
► SUBSKRYBUJ KANAŁ: https://bit.ly/2jootyb
► ZALAJKUJ FANPAGE: https://www.facebook.com/ROJOV13
► ODWIEDŹ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/rojsonofficial
► SPRAWDŹ TWITTERA: https://twitter.com/ROJOV13
► ZAPISZ SIĘ DO GRUPY: https://www.facebook.com/groups/TarczownicyRoja

Discord dla Wspierających Sponsorów: https://discord.gg/gQV77r9rHT

#Rojo #Amazon #LostArk

source

29 thoughts on “LOST ARK Online – Kolejny HIT 2022?”

  1. Kolejki są wiadomo jak 2mln ludzi sie zleci jak nie więcej to musi coś rypnąć ,teraz będzie nogwy region to napewno to się rozluźni. Co do samej gry nawet grind samego eq nie jest nozące ,tyle wysp tyle kontentu a to nie wszystko. Dopiero będą dodawać kontent

    Reply
  2. Jeśli to ma jeszcze znaczenie, to ta złota, latająca deska a.k.a. "fajny pojazd" można dostać za oglądanie streama na Twitchu przez 4h (czyli odpaleniu i pójściu spać 😛 ). Konkretnie nazywa się "LoLA Neugier Gold Mount" i, póki co, jeszcze jest do wydropienia

    Reply
  3. Ktos sie orietuje czy jest jaka roznica robienia tych dangeonow na Hard solo vs party?. bo ja narazie wszytkie hardy solo robilem i jakos zero problemu bylo a juz mam etap plywania po morzu.

    Reply
  4. @Rojo, jak byś chciał to mamy gildię 25+ (wiekiem), gdzie większość z nas ma 30 – 40 na karku. Jak byś chciał sobie pograć na pełnym luzie i mieć zawsze ludzi do party, pomocy lub odpowiadania na pytania bo tu jest dużo do ogarnięcia – zapraszamy 🙂 Tylko nazwę w razie czego na pw podam bo zacząłby się spam, którego nie chcemy 🙂

    Reply
  5. Bardzo slaba gra, nie polecam, extremalny grind na end game no i bez placenia sporego hajsu nigdy nie wymaksujecie postaci i itemow. Walka fajniej wyglada na filmikach niz samemu jak sie walczy, tlucze sie tysiace mobkow i prawie przy tym hp nie traci, nuda. Hype przeminie niedlugo i wieksosc osob przestanie grać.

    Reply
  6. Pierwszy raz w zyciu (45 lat na karku 😛 pisze drugi komentarz pod jednym filmem. Wiec poki pamietam, mape spod taba mozesz przeuswac przytrzymujac na niej srodkowy przycisk myszy. Drugie, cholernie mnie zaintrresowales tym scoutrrem, bo to taki 100% bron palna – karabinymaszynowe i drony, mniam. Uwielbiam bron palna, szczegolnie ta obecna, w tego typu grach. Jak ja swego czasu zagrywalem sie w Space Siege albo Alpha Protocol. Lubie fantasy, ale miecze, luki itp. to sa prawie w kazdej grze a bron palna, no niestety. A szkoda. Co do gildii Tarczownicy, to na chwile obecna troche ludzi przybylo 🙂

    Reply

Leave a Comment