Wszystkie odcinki są ściągnięte z Live – Twitch. Chcesz wpaść na stream? Zapraszam tutaj: https://www.twitch.tv/nexos
————————————————————————————————————————–
Kupuj gry na G2A taniej z kodem rabatowym -3% “NEXOS”
World of Warcraft – https://www.g2a.com/r/nexoswow
Prepaid – https://www.g2a.com/r/nexosprepaid
————————————————————————————————————————–
Kanał Głowny – http://bit.ly/KanaGłówny
Stream – https://www.twitch.tv/nexos
Facebook – https://www.facebook.com/Hunternexos
————————————————————————————————————————–
Oceniając oraz komentując film wspierasz mnie oraz moją twórczość.
source
Dzięki za odcinek dżoni, zabieram się do oglądania
Moim zdaniem fajna gra, ale raczej szybko umrze. Ja osobiście zastanawiam się nad kupnem LostArk albo zaczekaniem do Marca, lecz z tego co czytam gra jest świetna i nie ma P2W.
"Gra będzie miała ciężki start" PogO
A czy w każdym innym MMO po czasie nie robisz tego samego dopóki nie dodadzą nowego dodatku contentu ? Argument bezsensowny jeżeli chodzi o ten rodzaj gier XD
jest jakieś demo by sprawdzić czy i jak będzie działać gra na komputerze?
Taka sama miniatura jak Asmongold xddd.
Troche szkoda że Nexos dołączył do Przymierza które musi się grupować z zielonymi żeby mieć podjazdj do Syndykatu xD
Na miniaturze wygląda jak eso xd
funboye WoWa szukają MMO które zastąpi im Wowa…troche żenada Nexos Ile można kopiwać Asmongolda.Wymyśl w końcu jakiś swoj kontent. Unsub i żegnam.
„Gra dalej jest pobugowana” ??? gdzie ? Gram 40 h i zero bugow
Co z tego skoro sam wow się posypał ta gra go rozniesie Blizzard się kończy
próbowałem grać na polskich serwach ale po tygodniu spędzonym na kolejkach się poddałem i poszedłem na jakiś turecki serwer 🙁
zmien serwer, ten jest zdominowany przez jedna frakcje , także żadnej zabawy z odbijania ziem
Aktualnie na steamie nabiłem 64h od premiery, z czego 14h to siedzenie w queue 😀
Gierka miodna. Oczywiści będą musieli dodawać nowy kontent co jakieś 2-3 miesiące bo tak to umrze. Osobiście widzę to tak, nowe regiony, nowe bronie, więcej teleportów, więcej dungeonów, dalsze rozwijanie rzemiosła- może wprowadzenie jakiegoś nowego 😀
Nie widzisz dużo osób? Aktualnie 900k online na steamie, wywaliło wszystko, jest top 1